'Bonuskind' van Saskia Noort terug in De Bestseller 60, 'Derksen' naar de tweede positie
In week 27 zien we Bonuskind van Saskia Noort terug in De Bestseller 60. Derksen zakt één plekje naar de tweede positie. Lees meer »
100.000ste exemplaar 'Derksen'
Vijf weken na verschijning rolt het 100.000ste exemplaar van Derksen geschreven door Michel van Egmond en Antoinnette Scheulderman van de band. Lees meer »
'Confrontaties' van Simone Atangana Bekono op de shortlist van de Hebban Debuutprijs 2021
Confrontaties van Simone Atangana Bekono behoort tot de laatste vijf kanshebbers op de Hebban Debuutprijs 2021. Lees meer »
'De Raboploeg' van Maarten Kolsloot nieuw binnen op nummer 10 in De Bestseller 60, 'Derksen' voor de tweede week op rij op 1
Nu de Tour de France volop bezig is fietst De Raboploeg De Bestseller 60 binnen! Het boek van Maarten Kolsloot staat op nummer 10 in de lijst van week 26. Derksen behoudt de nummer 1-positie. Lees meer »
Sanne Verkaaik tekent voor haar eerste twee boeken bij Hollands Diep
Haar eerste boek gaat over een jonge vrouw die wraak gaat nemen op de moordenaar van haar ouders. Sanne heeft zich voor dit verhaal laten inspireren door de Japanse en Zuid-Koreaanse cultuur. Lees meer »
Janine Abbring ontvangt Roxane van Iperen in VPRO Zomergasten 2021
Zondag 25 juli, 20.20 uur, NPO 2 - Schrijver en jurist Roxane van Iperen (Nijmegen, 1976) is op 25 juli de tweede gast in VPRO Zomergasten. Janine Abbring interviewt Van Iperen over haar ideale televisieavond. Lees meer »
'Derksen' herovert de nummer 1-positie in De Bestseller 60
Derksen van Antoinnette Scheulderman en Michel van Egmond heeft in week 25 van 2021 de koppositie heroverd in De Bestseller 60. De Studente van Tess Gerritsen en Gary Braver komt nieuw binnen op plek #59. Lees meer »
Kijk mee met Chris Polanen over Centaur - interview door Hadassah de Boer
Vrijdag 25 juni wordt Chris Polanen tussen 13.30 uur en 14.00 uur geïnterviewd over zijn nieuwe roman Centaur. Het interview wordt afgenomen door presentatrice Hadassah de Boer Lees meer »
Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: