‘Thuis met Nick’ komt binnen in De Bestseller 60
Deze week op nummer #16: Rafael van der Vaart van Bart Vlietstra. De van nature verlegen Rafael van der Vaart (geboren in 1983) voorzag een kalm, vrolijk leventje in een woonwagen, naast de woonwagen van zijn ouders. Het liep anders doordat hij bij Ajax doorbrak, precies in de tijd dat tal van (nieuwe) media zich en masse op talenten stortten.
Nog steeds is hij niet van het scherm te slaan als vrolijke, uitgesproken voetbalanalist. Tussendoor zit hij aan tafel bij de Koninklijke familie, loopt hij bezweet rond door Ahoy' als directeur van een groot internationaal padeltoernooi, wordt hij nagetekend in een kasteel, lazert hij voor een ander tv-programma in een grote bak slijm en toont hij zich bloednerveus tijdens het profdebuut van zoon Damián.
Nieuw deze week dus op nummer #26 Thuis met Nick van Nick Toet. In dit boek deelt Nick zijn favoriete gerechten, verhalen en herinneringen. Gerechten met wortels in familie, vriendschap en het leven zelf: van vrolijke avonden die eindigden met broodjes bouwen om vier uur 's nachts tot familierecepten die smaken naar thuiskomen. Thuis met Nick nodigt je uit om liefde vast te leggen in een pan stoofvlees of een schaal vol pasta. Want eten is nooit alleen eten - het is samen zijn, vieren, rouwen, lachen en troosten. Met Thuis met Nick kook je niet alleen iets lekkers; je legt momenten vast die je nooit meer vergeet.
#29 – De zwevende wereld – Annejet van der Zijl
Op nummer 29 deze week vinden we De zwevende wereld. Ze voert de lezer mee naar het Japan van 1823, waar de Duitse arts Franz von Siebold verliefd wordt op het land én op de jonge Sonogi. In heldere, beeldende taal vertelt Van der Zijl een waargebeurd liefdesverhaal over nieuwsgierigheid, culturele grenzen en de onverwoestbare band tussen vader en dochter. Een boek dat leest als een film – intiem, betoverend en tijdloos.
#37 – Super simple, very tasty – Sepp van Dijk (The Twisted Chef)
Koken zoals het leven bedoeld is: met smaak, plezier en een flinke snuf lef. Super simple, very tasty van Sepp van Dijk – oftewel The Twisted Chef –deze week op nummer 35. Van knapperige smashburgers tot dampende pasta’s: zijn gerechten zijn stoer, toegankelijk en onweerstaanbaar lekker. “Iedereen kan koken, als je er maar lol in hebt,” zegt Sepp – en dat proef je op elke pagina.
#46 – Mila en de gouden toverveer - MeisjeDjamila en Danielle Bakhuis
Terug in de lijst deze week Mila en de gouden toverveer. In deel 1 krijgt Mila een magische dromenvanger voor haar verjaardag waarmee ze elke nacht in Dromenlaan belandt. Een laan vol magische deuren waarachter avontuurlijke dromen verborgen liggen waaruit ze zelf mag kiezen! In deel 2 kiest ze eindelijk voor die ene mysterieuze gouden droomdeur zonder naambordje en belandt in... Dromenstad! Daar zijn nog veel meer droomdeuren om uit te kiezen en dat niet alleen: Mila krijgt een gouden toverveer waarmee ze de dromen kan herschrijven. Nu heeft ze zelf een beetje magie in handen! En een beetje verantwoordelijkheid...
#58 – Binnen – Boris Becker
Een man die alles had, en alles verloor. In Binnen, deze week op nummer 52, vertelt tennislegende Boris Becker met nietsontziende eerlijkheid over roem, schuld en verlossing. Zijn openhartige gesprekken bij EVA en Vandaag Inside raakten een snaar, en het boek vond zijn weg naar een breed publiek. Binnen is geen klassiek sportboek, maar een verhaal over menselijkheid – over vallen, opstaan en doorgaan.
Ontdek hier de volledige Bestseller 60






