Het is vijftien jaar geleden dat Ike Randolph de gevangenis uit liep en sindsdien is hij niet meer in aanraking gekomen met de politie. Maar wanneer twee agenten voor zijn deur staan, weet Ike dat hij als zwarte man op zijn hoede moet zijn.
Ike krijgt het bericht dat elke vader vreest: zijn zoon Isiah en zijn witte echtgenoot Derek zijn vermoord. Hoewel Ike de geaardheid van zijn zoon nooit volledig heeft kunnen accepteren, is hij ontroostbaar.
Ook Dereks vader Buddy Lee schaamde zich voor zijn zoons homoseksualiteit, net zoals Derek zich schaamde voor zijn vaders criminele verleden. Maar Buddy Lee zal niet rusten voor hij weet wie zijn zoon vermoord heeft.
Vastberaden om goed te maken wat ze niet konden toen hun zoons nog leefden, besluiten de twee vaders hun vooroordelen over hun zoons - en over elkaar - aan de kant te schuiven en hun handen ineen te slaan om wraak te nemen op de moordenaar van hun zoons.
S. A. Cosby is een auteur uit Zuidoost-Virginia. Zijn thrillers Een laatste uitweg en Vlijmscherpe tranen zijn niet meer weg te denken uit de internationale bestsellerlijsten. Alle zondaars zullen bloeden is zijn derde thriller in Nederlandse vertaling. Als Cosby niet schrijft, is hij een fervent hiker en schaakspeler.

Uitgave: Audio download
Status: Beschikbaar
Datum: 05-03-2024
Prijs: € 12,99
Speelduur: 644 minuten

Uitgave: Audio download
Status: Niet op voorraad
Datum: 30-03-2023
Prijs: € 12,99
Speelduur: 600 minuten

Uitgave: Paperback
Status: Niet beschikbaar
Datum: 28-03-2023
Prijs: € 23,99
Omvang: 336 pagina's

Uitgave: Digitale download
Status: Beschikbaar
Datum: 28-03-2023
Prijs: € 9,99
Omvang: 336 pagina's

Vlijmscherpe tranen van S.A. Cosby in lijst met 50 beste boeken van NRC
De ijzersterke thriller Vlijmscherpe tranen werd verkozen tot een van de 50 beste boeken van 2023 van NRC Handelsblad. Bovendien plaatste journalist Arjen Ribbens het boek bovenaan in zijn top vijf thrillers van afgelopen jaar. Lees meer »

The House of Books op de Frankfurt Book Fair 2023
Onze redacteur Lien was aanwezig bij de Frankfurt Book Fair 2023 en doet haar verslag van de grootste boekenbeurs van Europa. Lees meer »

Vlijmscherpe tranen van S.A. Cosby komt binnen op nummer 49 in De Bestseller 60
In week 24 maar liefst 4 titels van Overamstel Uitgevers in de lijst Lees meer »

Interview met S.A. Cosby: "Mijn huidige succes verbaast me enorm"
Thrillerauteur S.A. Cosby vertelt in een interview met NRC over zijn laatste boek Vlijmscherpe tranen en hoe in dit spannende verhaal thema's zoals racisme en homofobie worden besproken. In Vlijmscherpe tranen slaan twee vaders hun handen ineen om wraak te nemen op de moordenaar van hun zoons. Lees meer »
Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: