De kinderen van De Grote Beer groep 6
Klapzoenen en valsspelers
Kim, Daan, Quilfort, Frank en Lisa zitten nu in groep 6 van De Grote Beer. Het wordt een spannend jaar. Niet alleen omdat ze echte bovenbouwers zijn, maar ook omdat ze mee mogen doen met het schoolvoetbaltoernooi. Gelukkig is meester Karel een fantastische trainer. Het elftal van de Poortwachter is loeisterk, maar het zijn zulke onsportieve treiterkoppen dat ze de Bloedzuigers worden genoemd. Dan zien de kinderen van De Grote Beer dat Frank steeds met een van de Bloedzuigers staat te smoezen. De bovenbouwers schrikken zich rot. Wat moet Frank daar?
Kim
Frank
Lisa
Quilfort
Carry Slee is de bekendste kinderboekenauteur van Nederland. Hele generaties zijn met haar kinderboeken opgegroeid. Tien keer won ze de prijs van de Nederlandse Kinderjury en vijf keer de Jonge Jury. Van haar boeken zijn meer dan 5 miljoen exemplaren verkocht en een aantal van haar boeken werd succesvol verfilmd.
Tijd om een nieuw luisterboek aan te schaffen en daar bij weg te dromen! Voor alle Carry Slee-fans, iedereen die nog een nieuw boek zoekt of al heel lang wil lezen: grijp in februari je kans! Lees meer »
Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: