Zoeken
Maud Moody, Leonardo Pacenti, Roos Blankespoor - Toscanini: antipasti

Toscanini: antipasti

Maud Moody, Leonardo Pacenti, Roos Blankespoor

Na het succesvolle boek Toscanini: pasta verschijnt nu Antipasti!

Toscanini: antipasti

Maud Moody, Leonardo Pacenti, Roos Blankespoor

Na het succesvolle boek Toscanini: pasta verschijnt nu Antipasti!
Bestel nu
Omschrijving

In het Italiaans is antipasti het meervoud van antipasto. De letterlijke betekenis is: wat vóór (de rest van) de maaltijd komt. Wat als antipasto wordt geserveerd, kan zeer uiteenlopend zijn, maar het gaat meestal om eenvoudige, toegankelijke gerechten die bedoeld zijn om de eetlust op te wekken. Denk aan klassieke antipasti zoals charcuterie en kazen, gegrilde of gemarineerde groenten, ingelegde vis, crostini en brood met olijfolie. Maar ook aan Italiaanse streetfood en aperitivi, die vóór de maaltijd worden gedronken om de eetlust op te wekken.

Fragment

Auteur: Maud Moody
Auteur

Maud Moody en Leonardo Pacenti zijn de eigenaren van restaurant Toscanini in Amsterdam. Samen met Nina Bogaerts - die daar in de keuken staat - maakten ze De bijbel van de Italiaanse keuken.

Meer van Maud Moody »

Edities & Details
Digitale download: Toscanini: antipasti - Maud Moody, Leonardo Pacenti, Roos Blankespoor
ISBN: 9789048875245
Uitgave: Digitale download
Status: Beschikbaar
Datum: 06-05-2026
Prijs: € 19,99
Omvang: 320 pagina's

Bestel

Gebonden: Toscanini: antipasti - Maud Moody, Leonardo Pacenti, Roos Blankespoor
ISBN: 9789048875238
Uitgave: Gebonden
Status: Beschikbaar
Datum: 22-04-2026
Prijs: € 35,00
Omvang: 320 pagina's

Bestel

Uitgeverij: Carrera Culinair NUR: 440 - Eten en drinken THEMA: Kookkunst / eten en drinken BISAC: COOKING / General
Nieuws
Vijf titels van Overamstel Uitgevers in de Bestseller 60

Vijf titels van Overamstel Uitgevers in de Bestseller 60

Van spannende non-fictie tot literaire romans en kookinspiratie: onze auteurs blijven volop lezers bereiken. Lees meer »

Vijf titels van Overamstel Uitgevers in de Bestseller 60

Vijf titels van Overamstel Uitgevers in de Bestseller 60

Overamstel Uitgevers is deze week goed vertegenwoordigd in de Bestseller 60 met maar liefst 4 nieuwe titels en 1 terugkomende titel. Lees meer »

Meer boeken
Bart van Olphen - Vis van de plank
Bart van Olphen
Karolien Olaerts - Karola's Kitchen: Goesting
Karolien Olaerts
Jasmijn Beerthuis - Extra
Jasmijn Beerthuis
Blijf op de hoogte

Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: