Moussa is verslaafd aan YouTube-video's van urban explorers, jongeren die ronddolen in verlaten gebouwen. Tot diep in de nacht verslindt hij het ene filmpje na het andere.
Als er op een avond plots een gillend meisje in beeld verschijnt, schrikt Moussa zich rot. Helemaal als ze zich rechtstreeks tot hem richt: 'Help me! Het huis heeft me ingeslikt. Ik vind de uitgang niet meer. Kom je?'
Het huis waar ze over spreekt komt Moussa akelig bekend voor. Lukt het hem de deuren van Duisterhuys voorgoed te sluiten?
Tom Thys jaagt lezers graag de stuipen op het lijf. Eerder verschenen bij Horizon Duisterhuys en Schrikkelkermis, voor griezelfans vanaf 10 jaar. Hij publiceerde ook heel wat kortverhalen voor volwassenen, waarmee hij regelmatig in de prijzen viel.

Uitgave: Gebonden
Status: Niet beschikbaar
Datum: 04-10-2021
Prijs: € 16,99
Omvang: 160 pagina's

Uitgave: Digitale download
Status: Beschikbaar
Datum: 04-10-2021
Prijs: € 9,99
Omvang: 160 pagina's

Uitgave: Audio download
Status: Beschikbaar
Datum: 04-10-2021
Prijs: € 12,99
Speelduur: 242 minuten

Duisterhuys genomineerd voor de Leesjury!
Duisterhuys, van Tom Thys en Leslie Saurus, is geselecteerd voor de Leesjury 2022 - 2023! Lees meer »
Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: