Eind februari verschijnt bij uitgeverij Lebowski: 'Natuurboekje: Verhalen uit Lies’ natuurhoekje' van Lies Visschedijk
Van de acrobatische boomklever tot de enorm onhandige
(en lieve!) langpootmug, van de territoriale roodborst tot de bescheiden iep: Lies neemt je mee in de fascinerende wereld van dieren en planten. Vol verwondering en verrassende weetjes laat Natuurboekje zien hoe rijk de Nederlandse
natuur is. Een liefdevol boekje voor iedereen die van en over de natuur wil leren, met beeldschone illustraties van Merel Corduwener.
'Actrice Lies Visschedijk is overal: op het witte doek, op de planken en in [je] oren.'– de Volkskrant
De podcast Aaf en Lies lossen het wel weer op heeft een grote groep trouwe luisteraars. De tweewekelijkse rubriek: het Natuurhoekje, nu eindelijk gebundeld in een Natuurboekje!
