'DIT WORDT TOCH NIKS' stijgt naar #2 in de Bestseller 60!
DIT WORDT TOCH NIKS van Michel van Egmond maakt deze week een flinke sprong in de Bestseller 60 en stijgt van #5 naar #2. Daarmee verovert het boek een prachtige plek in de top 3 van de bestsellerlijst.
Ook in de Non-fictie Top 20 doet het boek het uitstekend: DIT WORDT TOCH NIKS staat deze week op nummer 2.
In DIT WORDT TOCH NIKS neemt Michel van Egmond de lezer mee in zijn zoektocht naar de vraag waarom sommige dingen in het leven wél lukken en andere gedoemd lijken te mislukken. Met zijn kenmerkende humor, scherpe observaties en persoonlijke verhalen weet hij van ogenschijnlijke mislukkingen een herkenbaar en vermakelijk verhaal te maken.
Ook in de media is er volop aandacht voor DIT WORDT TOCH NIKS. Michel van Egmond vertelde bij Coen en Sander op JOE over het ontstaan van het boek en de verhalen achter KieftJansenEgmondGijp: "De mannen brengen me geregeld in situaties die te mooi zijn om niet op te schrijven." Bij Vandaag Inside sprak Johan Derksen vol waardering over de podcast én de hoofdrolspelers van het boek: "Die bluffen alle voetbaltalkshows af!" Een treffende aanbeveling voor dit hilarische, nostalgische kijkje achter de schermen van de voetbalwereld.
Na de sterke binnenkomst op #5 zet het boek zijn opmars dus direct voort. Dit wordt toch niks blijkt daarmee allesbehalve een mislukking: het nieuwste boek van Michel van Egmond staat deze week op een indrukwekkende #2 in de Bestseller 60.
Meer informatie over de Bestseller 60 vind je hier.
